Pažink save iš naujo
Transformacinis Online žaidimas
«Įtakos ir pinigų era»
Transformacinis žaidimas "Įtakos ir pinigų era" – tai įrankis atpažinti savo pasąmoninius įsitikinimus ir nuostatas, trukdančias žmogui pasireikšti ir vystytis toliau savo tikslo link. Kurti, vystyti ir plėtoti savo asmeninį prekės ženklą.
Ką duoda žaidimas?
Mūsų smegenims nesvarbu, ar žaidžiame, ar gyvename ir kada žaidžiame tam tikrus savo apraiškos vystymosi ar verslo plėtros scenarijus. Tada iš karto pradeda lįsti pasąmonės programos, baimės ir įsitikinimai. Suradę juos žaidime ir juos suvokę, mes arba einame į terapiją, arba gauname įžvalgų tiesiogiai žaidime ir žaidimas parodo mums galimybes pasiekti savo tikslus.

Po dalyvavimo žaidime jūsų mąstymas neliks toks pat, nes pakeisite požiūrį į save, į savęs išreiškimą.

„Įtakos ir pinigų era" yra daugiau nei tik reklamos technika. Tai žaidimas apie gyvenimą, tikslą ir maksimalų pasireiškimą šiame pasaulyje.

Žaidimas yra įrankis, skirtas sukurti asmeninio prekės ženklo reklamavimo strategiją, unikalų turinio planą jūsų socialiniams tinklams. Tai suteikia supratimą, kur judėti ir kaip išplėsti savo asmeninį prekės ženklą. Su žaidimu kiekvieną mėnesį galite kurti naują turinį.

Tai tikrai unikalus treniruoklis, kam gyventi 2-3 metus? Jei galite žaisti 2-3 valandas ir eiti į gyvenimą su paruoštomis instrukcijomis.
Registruotis žaidimui
Mąstymo ir rinkodaros priemonių derinys yra tai, kodėl jie suteikia tokį šaunų efektą po žaidimo. Per trumpiausią įmanomą laiką (žaidimas padalintas į 2-4 valandas) žmogus suvokia, ką galėjo pasiekti metų metus!
Apie žaidimą
Tiesą sakant, žmonės neatsiveria ne todėl, kad nežino, kaip paleisti reklamą ar techninių reklamos taisyklių. Tai nereiškia, kad jie nemoka filmuoti istorijų. Žmonės neatsiveria, nes viduje jie turi daug neigiamų pasąmonės įsitikinimų ir požiūrio į saviraišką.
Ir tada gimė idėja sukurti transformacinį žaidimą, kuris pakeistų žmonių mąstymą, įtrauktų konkrečias skatinimo priemones ir nukreiptų juos atrasti savo talentą.

Transformacijos žaidimas Įtakos ir pinigų era – tai įrankis atpažinti pasąmoninius įsitikinimus ir nuostatas, kurios trukdo žmogui pasireikšti ir vystyti asmeninį prekės ženklą.
Žaidimo privalumai
Svarbiausia, nepamirškite, kad proceso metu turite atsiverti ir atsipalaiduoti!
  • Jokių interpretacijų ir išvedžiojimų
    Pirma, pats klientas pats interpretuoja kortelių reikšmę, o meistras neįtakoja ir neteikia subjektyvių kliento situacijos vertinimų.
  • Asmeniniai spręndimai
    Antra, klientas visus sprendimus priima savarankiškai.
  • Naujas lygis į kūrybiškumą
    Ir trečia, dirbant – žaidžiant, procesas padeda ugdyti kūrybinį ir kūrybinį mąstymą
Žaidimo programa
12:00 – 12:30
12:00 – 12:30
Susipažinimas prisistatymas
12:30 – 15:30
12:30 – 15:30
Žaidimo eiga
15:30 – 16:00
15:30 – 16:00
Rezultatų aptarimas - išvados
!
O jeigu nieko nesuprasiu?
Jei vaizdas jus glumina ir atrodo, kad niekas neateina į galvą, tai yra jūsų pasipriešinimas darbe. Kuo jums nesuprantamas žemėlapis, tuo svarbesni atsakymai jame slypi.
Dalyvių atsiliepimai
  • Kristina
    Sveiki, draugai! Šiandien žaidimas vyko internete! Labai gerai! Visi liko patenkinti, žmonės prisipažino, kad į žaidimą ėjo skeptiškai nusiteik, bet labai nustebino toks efektas, visi parašė po 5 lapus įžvalgų. Sukūrėte sau aiškius ir konkrečius veiksmus norimam rezultatui pasiekti .
  • Konstantinas
    Visi vaikystėje mes žaisdavome stalo žaidimus ir mes turėdavome labai smagų laiką. Man pasiūlė sužaisti ir šitą žaidimą. Tai ne tik linksma ir smage, tačiau žaidimas parodė mano blokus, mano baimes. Kur aš neteisingai elgiuosi, į kurią pusę man geriau visai neiti. Atėjo keli insaitai, ką aš dabar turiu daryti ir tai daryti turiu skubiai.
  • Diana
    Atėjau i žaidimą, nusiteikusi skeptiškai. Nu kaip kortos gali parodyti ką nors. Mes juk jau ne maži Vaikai. Tačiau gale žaidimo, buvau labai nustebinta. Juk kiekviename saugusiame gyvena vaikas ir kiekvienas vaikas mėgsta žaisti. Aš atėjau su užklausą, kaip man pastatyti savo verslą. Visų pirma tai buvo labai įdomu. Tau ne pasakinėjo o visą laiką vedė per žaidimą. Gavau tinkamus atsakymus ir veikimo insrukcijas.
Žaidimą galite padovanoti
Žaidimą galite padovanoti savo draugui, bendradarbiui, partneriui ar vadovui. Galite taip pat užsisakyti kaip įmonės motyvacinį renginį ar webinarą.
Mūsų kontaktai

sekmesterapija@gmail.com
Made on
Tilda